Kodėl PEPPER?

Vieną dieną netikėtai paklausiau savo močiutės, ką jos tėvai veikė gyvenime ir sužinojau, jog su aprangos gamyba ir prekyba yra susijusios net keturios mano šeimos kartos! Tą akimirką supratau, kodėl nuo vaikystės mane domino šis amatas.

Proseneliai buvo siuvėjai: promočiutė siuvo rūbus moterims, o prosenelis – vyrams. Šią aistrą aprangai turėjo ir mano močiutė, o po šio pasakojimo supratau, jog reikia tęsti tradicijas ir su žmona nusprendėmė sukurti savo prekinį ženklą, tik dar nežinojome pavadinimo.

Neužilgo kilo mintis pasigilinti į savo pavardęs reikšmę ir sužinojau, jog Pipiras - tai pats svarbiausias, įtakingiausias ir labiausiai vertinamas prieskonis žmonijos istorijoje. Tai dar ne viskas.

Ar žinote, jog pipirai yra tapę turtų, galios, sėkmės ir netgi vaisingumo simboliu? Dėl jų vyko karai, nes pipirai ilgą laiką buvo vertingesni net už auksą! Taip gimė PEPPER.

Tikime, jog PEPPER laisvalaikio drabužiai taps ir Jūsų sėkmės simboliu! 🌶️ 

PEPPER laisvalaikio drabužių gamyboje naudojame tik tvarias, aukštos kokybės, sertifikuotas medžiagas, iš kurių su meile gaminame šiuolaikiškus laisvalaikio kostiumus vyrams ir moterims! UNISEX laisvalaikio komplektai, OVERSIZED džemperiai, kelnės, šortai ar marškinėliai - dar daugiau lietuviškų laisvalaikio drabužių rasite PEPPER fizinėse parduotuvėse ir internetu!

1 iš 25

Suskleidžiamas turinys

Parduotuvės

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.

Pristatymas

Prieš perkant, visada galite klausti tikslių prekės išmatavimų ir kitų aktualių klausimų, taip sumažinsime grąžinimo tikimybę ir kartu tausosime gamtą. 🌳

Nemokamai prekes atsiimkite fizinėse parduotuvėse ir pasimatuokite vietoje, o jei netiks, galėsite iškarto nemokamai grąžinti arba pasikeisti į kitas prekes!

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.

PRISTATYMAS Į DPD / OMNIVA PAŠTOMATĄ  (1-3 d.d.) -  €2.99.

NEMOKAMAI - perkant už €100 ir daugiau!

Apie tai, kad užsakymas pasiekė paštomatą, klientas informuojamas SMS žinute, kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas ir saugojimo terminas.  
Paštomatai yra patogiausias pristatymo būdas, kadangi nereikia derinti pristatymo laiko su kurjeriu. Jie veikia 24 valandas ir yra šalia pagrindinių prekybos centrų įėjimų.

PRISTATYMAS KURJERIU  (1-3 d.d.) - €4.99.

NEMOKAMAI - perkant už €100 ir daugiau!

TARPTAUTINIS PRISTATYMAS

PRISTATYMAS UŽ EUROPOS RIBŲ (7-14 d.d.) – €19.90

NEMOKAMAI - perkant už €199 ir daugiau!

Siuntos sekimo kodą gausite po to, kai išsiųsime prekę.

Suvedę siuntos kodą į www.post.lt siuntų sekimo langelį, galėsite stebėti siuntos buvimo vietą. 

Jei turite papildomų klausimu parašykite mums adresu: pepper@brandstudio.lt arba paskambinkite: +370 677 61 388
 

Grąžinimas

Nenaudotas prekes galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo dienos. Prekių etiketės ar pakuotės neturi būti nuimtos ar kitaip pažeistos (tai netaikoma brokuotoms prekėms). 

Grąžinti galima šiais būdais:

1. Nemokamai į fizinę parduotuvę.

2. per Omniva paštomatą 2€ (netaikoma nekokybiškoms prekėms).

Abiems atvėjams būtina užpildyti elektroninę prekių grąžinimo formą:  

  1. Užpildykite elektroninė prekių grąžinimo formą 
  2. Dabar su gautu grąžinimo kodu galite grąžinti siuntą Jums patogiame Omniva paštomate.
  3. Pagrindiniame paštomato ekrano meniu rinktis „Grąžinti siuntą“
  4. Suveskite siuntos grąžinimo kodą, atsispausdinkite lipduką ir užklijuokite.
  5. Įdėkite siuntą į paštomatą ir uždarykite dureles. 

Pinigai grąžinami per 1-5 d. nuo prekių gavimo dienos. 

Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir pateikite naują užsakymą. Prekes nemokamai grąžinti/pasikeisti galite (10:00 - 19:00) fizinėse parduotuvėse:

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.

Kontaktai

Įmonės pavadinimas: MB PEPPER BRAND,

įmonės kodas: 306269576,  

Įmonės registracijos adresas: A. Kulviečio g. 7, LT-87301 Telšiai.

pepper@brandstudio.lt 

+370 677 61 388Apie mus

Kodėl PEPPER?

Vieną dieną, kai jau turėjau drabužių parduovių tinklą, visai netikėtai paklausiau savo močiutės, ką jos tėvai veikė gyvenime ir tada sužinojau, jog su aprangos gamyba ir prekyba jau yra susijusios net keturios mano šeimos kartos! Tą akimirką supratau, kodėl nuo vaikystės mane domino šis amatas.

Proseneliai buvo siuvėjai: promočiutė siuvo rūbus moterims, o prosenelis – vyrams. Šią aistrą aprangai turėjo ir mano močiutė, o po šio pasakojimo  supratau, jog reikia tęsti tradicijas ir nieko nelaukdamas atidariau pirmąją Pepper Brand Studio parduotuvę Vilniuje, Ogmios mieste.

Po keletos mėnesių jau turėjome savo pirmuosius PEPPER laisvalaikio kostiumus, o kas labiausiai nustebimo, jog juos nuo pat pirmos dienos klientai rinkosi dažniau, nei žymiausių pasaulio gamintojų drabužius!

Gal dėl to, jog Pipiras ilgainiui yra tapęs turtų, galios, didžiulės sėkmės ir netgi vaisingumo simboliu! Dėl jų vyko netgi karai, nes ilgą laiką buvo vertingesnis net už auksą...
---

Visas prekes turime fizinėse parduotuvėse:

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.

Mes visada laukiame Tavo užsakymo, kurį iškarto supakuosime ir išsiųsime. Siuntimo išlaidomis pasirūpinsime mes.

Mums svarbu tvarumas, todėl kiekvieną prekę atrenkame kruopščiai, kad būtų idomi, kokybiška ir tarnautų ilgai.

Dar ne viskas. 

Esame už tvarumą, todėl fizinėse parduotuvėse klientams siūlome nemokamai antram gyvenimui prikeliame maišelius, puoselėjame miškus ir remiame vietinius verslus, gamindami aukščiausios kokybės PEPPER - Lietuviško prekinio ženklo produktus iš tvarios medvilnės, taip prisidedame prie Lietuvos ateities ir tvarumo.

 D.P

B2B

Norite padovanoti savo įmonės darbuotojams vienodus marškinėlius, laisvalaikio komplektus, striukes, lietpalčius, kuprines, kompiuterio dėklus ar kitas kokybiškiausias prekes iš mūsų parduotuvės? Siųskite užklausą: pepper@brandstudio.lt

Pepper Brand Studio

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.