Apie PEPPER

Kodėl PEPPER?

Vieną dieną, kai jau turėjau drabužių parduovių tinklą, visai netikėtai paklausiau savo močiutės, ką jos tėvai veikė gyvenime ir tada sužinojau, jog su aprangos gamyba ir prekyba jau yra susijusios net keturios mano šeimos kartos! Tą akimirką supratau, kodėl nuo vaikystės mane domino šis amatas.

Proseneliai buvo siuvėjai: promočiutė siuvo rūbus moterims, o prosenelis – vyrams. Šią aistrą aprangai turėjo ir mano močiutė, o po šio pasakojimo  supratau, jog reikia tęsti tradicijas ir nieko nelaukdamas atidariau pirmąją Pepper Brand Studio parduotuvę Vilniuje, Ogmios mieste.

Po keletos mėnesių jau turėjome savo pirmuosius PEPPER laisvalaikio kostiumus, o kas labiausiai nustebimo, jog juos nuo pat pirmos dienos klientai rinkosi dažniau, nei žymiausių pasaulio gamintojų drabužius!

Gal dėl to, jog Pipiras ilgainiui yra tapęs turtų, galios, didžiulės sėkmės ir netgi vaisingumo simboliu! Dėl jų vyko netgi karai, nes ilgą laiką buvo vertingesnis net už auksą...
---

Visas prekes turime fizinėse parduotuvėse:

Vilniuje Outlet Park: Verkių g. 31C 

Kaune PC Molas: Baršausko 66A

Marijampolėje V. Kudirkos 3.

Mes visada laukiame Tavo užsakymo, kurį iškarto supakuosime ir išsiųsime. Siuntimo išlaidomis pasirūpinsime mes.

Mums svarbu tvarumas, todėl kiekvieną prekę atrenkame kruopščiai, kad būtų idomi, kokybiška ir tarnautų ilgai.

Dar ne viskas. 

Esame už tvarumą, todėl fizinėse parduotuvėse klientams siūlome nemokamai antram gyvenimui prikeliame maišelius, puoselėjame miškus ir remiame vietinius verslus, gamindami aukščiausios kokybės PEPPER - Lietuviško prekinio ženklo produktus iš tvarios medvilnės, taip prisidedame prie Lietuvos ateities ir tvarumo.

 D.P